Dziś jest Wasz dzień!!!
Z okazji DNIA DZIECKA życzę Wam:
aby do głowy wpadały Wam same wspaniałe pomysły,
abyście nigdy nie byli samotni i mieli dużo przyjaciół,
bądźcie zawsze cierpliwi i wytrwali,
spełniajcie nawet te najskrytsze marzenia,
zawsze wspinajcie się na sam szczyt,
Tęsknię bardzo za Wami i przykro mi, że nie mogę z Wami spędzić tego święta.
Mam nadzieję, że będzie to dla Was bardzo miły dzień :-)
Podczas lekcji porozmawiamy chwilę o rodzinie, rozwiążemy kilka ciekawych zadań i mam dla Was małą niespodziankę.
😎😎😎😎😎😎😎
https://view.genial.ly/5ed14c6b6a01c811e66ec0a8/interactive-image-dzien-dziecka?fbclid=IwAR31TfVDgUoDolbULFQsay0y0I7z_miQygXsn_VL6vUOYS-qB9J-LqzTOnM
Zadania wtorkowe:
ZADANIE NR1 STR.66 ĆWICZENIA MATEMATYCZNE.
ĆWICZENIA POLONISTYCZNE STR.28/29 SPRAWDŹ CZY JUŻ POTRAFISZ.
Miłego dnia drogie dzieci!
Wychowawczyni.
A pani może przesłać prezentację ze zdjęciami bo było fajne i chcę jeszcze pooglądać zdjęcia . Igor Śliwiński
OdpowiedzUsuńNie chcę aby wasze buziaki były widoczne na blogu Igorku.
OdpowiedzUsuńPani jest naj lepszą nauczycielką na świecie :)
OdpowiedzUsuńPaweł Moszczyński
Dziękuję Pawełku - mam najlepszych uczniów na świecie!
OdpowiedzUsuńPewnie , że pani ma najlepszych uczniów na świecie .Igor
OdpowiedzUsuń