czwartek, 26 marca 2020

CZWARTEK

Dzień dobry,
W dniu dzisiejszym mamy pierwsze spotkanie on-line. To znaczy, że będziemy mogli zobaczyć siebie i usłyszeć. Jutro będziemy mieć pierwszą lekcję on-line.  Mam nadzieję, że jesteście gotowi i cieszycie się. Ja przyznam się Wam, że cieszę się bardzo, że będę mogła Was zobaczyć i usłyszeć. Cieszę się bardzo widząc Wasze cudowne prace. Mam nadzieję, że Wam również podobają się Wasze prace. Jestem pod wielkim wrażeniem takich pięknych prac. Dziś zrobimy sobie dzień wolniejszy od zajęć. Odpocznijcie od zeszytów i książek. Proszę was o rozwiązanie TESTU, KTÓRY JEST POD NAZWĄ ZADANIE NR3  na Eduelo.  Bardzo ważne jest aby każdy rozwiązał ten test. I cieszę się, że lubicie Eduelo i prosicie o więcej prac.
Dziś  trochę powycinamy i poćwiczymy wyobraźnię. Na blogu będziecie mogli zobaczyć mój pomysł, a ja chciałabym zobaczyć wasze pomysły. Zrobimy portret PANI WIOSNY, wycinając i przyklejając elementy z kolorowego papieru.
Pamiętajcie aby się poruszać i możecie pośpiewać.



Pozdrawiam Was serdecznie :)



źródło:youtube

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz