wtorek, 31 marca 2020

WTOREK

Dzień dobry!
Drogie dzieci w ostatnim czasie rozpoczęły się lekcje on-line, wiem, że to nowe dla nas wszystkich  i uczymy się tego, jednak chcę Wam napisać, że jesteście bardzo dzielne i dajecie sobie świetnie radę. BRAWO!
Dziś wtorek, nie mamy lekcji on-line ale nie oznacza to, że mamy wolny dzień. Pracujemy tak jak do tej pory. Dziś bardzo was proszę abyście popracowali chwilę na platformie Eduelo.
Wybieramy język polski - gramatyka - czasowniki i każdy z Was może zrobić tyle części ile chce.  Pamiętajcie, że ja widzę kto ile zrobi.
Bardzo Was proszę abyście wykonali strony 52-53 w ćwiczeniach  do języka polskiego. Kto zrobił wcześniej MA WOLNE!
Oczywiście musimy pamiętać o tym aby się poruszać. 


Na koniec praca do wykonania, szablon wysyłam na Librusie, a niżej macie film jak wykonać pracę


 POWODZENIA!

Jestem pewna, że dacie radę i Wasze prace będą śliczne jak zawsze!
Oczywiście czekam na Wasze prace!

Wychowawczyni  


źródło:krokotak.com,youtube,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz