Dzień dobry!
Drogie dzieci w ostatnim czasie rozpoczęły się
lekcje on-line, wiem, że to nowe dla nas wszystkich i uczymy się tego, jednak chcę Wam napisać,
że jesteście bardzo dzielne i dajecie sobie świetnie radę. BRAWO!
Dziś wtorek, nie mamy lekcji on-line ale nie oznacza
to, że mamy wolny dzień. Pracujemy tak jak do tej pory. Dziś bardzo was proszę
abyście popracowali chwilę na platformie Eduelo.
Wybieramy język polski - gramatyka - czasowniki i
każdy z Was może zrobić tyle części ile chce.
Pamiętajcie, że ja widzę kto ile zrobi.
Bardzo Was proszę abyście wykonali strony 52-53 w
ćwiczeniach do języka polskiego. Kto
zrobił wcześniej MA WOLNE!
Oczywiście musimy pamiętać
o tym aby się poruszać.
Na koniec praca do wykonania, szablon wysyłam na Librusie, a niżej macie film jak wykonać pracę
POWODZENIA!
Jestem pewna, że dacie radę i Wasze prace będą
śliczne jak zawsze!
Oczywiście czekam na Wasze prace!
Wychowawczyni
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz