Dziś piątek, cały tydzień za nami. Wiem, że tęsknicie za sobą ale damy radę!
Chcę Wam serdecznie podziękować za to, że pomimo trudnego czasu jesteście aktywni, pracujecie i sprawia wam to radość. Podziękujcie również w moim imieniu rodzicom.
Na koniec tygodnia poćwiczcie proszę mnożenie i dzielenie. Pochwalcie się wynikami zapisując je w zeszycie do matematyki Dodatkowo jeśli chcecie możecie poćwiczyć wchodząc na stronę
https://www.matzoo.pl/klasa2/mnozenie-i-dzielenie-w-zakresie-30_11_418
Jutro PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY! Pamiętacie?
https://view.genial.ly/5e73a8354aba9c1b7b828733/horizontal-infographic-timeline-w-poszukiwaniu-wiosny?fbclid=IwAR1F5ah68pjrsjhqA8OsRDU0goXqQrXmykSeFVOm4eD3YRj28MmOXGn-wCM
Dzisiaj zamiast ćwiczeń gimnastycznych posprzątajcie swój pokój
Nie zapominajcie o prawidłowym wysypianiu się, odżywianiu i aktywności fizycznej.
Bądźcie zdrowi!
Wychowawczyni
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz