piątek, 20 marca 2020

PIĄTEK

Dzień dobry
Dziś piątek, cały tydzień za nami. Wiem, że tęsknicie za sobą ale damy radę!

Chcę Wam serdecznie podziękować za to, że pomimo trudnego czasu jesteście aktywni, pracujecie i sprawia wam to radość. Podziękujcie również w moim imieniu rodzicom.

Na koniec tygodnia poćwiczcie proszę mnożenie i dzielenie. Pochwalcie się wynikami zapisując je w zeszycie do matematyki  Dodatkowo jeśli chcecie możecie poćwiczyć wchodząc na stronę

https://www.matzoo.pl/klasa2/mnozenie-i-dzielenie-w-zakresie-30_11_418

Jutro PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY! Pamiętacie?

https://view.genial.ly/5e73a8354aba9c1b7b828733/horizontal-infographic-timeline-w-poszukiwaniu-wiosny?fbclid=IwAR1F5ah68pjrsjhqA8OsRDU0goXqQrXmykSeFVOm4eD3YRj28MmOXGn-wCM

Dzisiaj zamiast ćwiczeń gimnastycznych posprzątajcie swój pokój
Nie zapominajcie o prawidłowym wysypianiu się, odżywianiu i aktywności fizycznej.
Bądźcie zdrowi!
Wychowawczyni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz