Drogie dzieci, jesteście cudowne! Dziś po pierwszej lekcji on-line wiem że DAMY RADĘ! Nie wszystkich jeszcze słyszę i widzę ale wierzę, że w niedługim czasie się to zmieni 👀
Dziękuję Wam za dzisiejsze spotkanie. Film z lekcji udostępniam do waszej dyspozycji. Proszę Was abyście wypełnili KARTĘ NR 1, która znajduje się na Librusie i odesłali do mnie.
Do zobaczenia !!!
Źródło:zasoby google
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz