Dzień dobry!
Witam Was serdecznie w ostatni dzień przed majowymi świętami. Pamiętacie jakie święta mamy w maju? Jestem pewna, że doskonale pamiętacie. Chcę abyście dziś zrobili sobie przerwę w wykonywaniu pracy na komputerze. Proszę abyście wykonali zadania w ćwiczeniach liczę na stronach 60/61, a także piszę strony 60/61. Mam nadzieję, że nie sprawią wam problemu te ćwiczenia. Gdyby pojawił się problem to piszcie do mnie.
Spotykamy się w poniedziałek. Odpoczywajcie, uśmiechajcie się i bawcie dobrze. W ramach lekcji wf-u pomóżcie rodzicom, a może nawet posprzątacie swój pokój przed majóweczką?
Życzę Wam i waszym rodzicom spokojnego weekendu i do zobaczenia.
Wychowawczyni.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz