poniedziałek, 20 kwietnia 2020

PONIEDZIAŁEK

Dzień dobry!
Mam nadzieję, że po weekendzie jesteście wypoczęci i gotowi na kolejny tydzień pracy. Dzisiaj na zajęciach będziemy ćwiczyć spostrzeganie i umiejętność uwagi. Będziemy odpowiadać na pytania dotyczące wyglądu innych osób i na ich podstawie będziemy starali się opisać daną postać. 
Niektórzy z was opisali swoje koleżanki/ kolegów. Dziękuję serdecznie za zdjęcia. Prace przepiękne i wykonane fantastycznie. Raz jeszcze dziękuję.
W dniu dzisiejszym utrwalimy pisanie opisu, mnożenie i dzielenie. Bardzo proszę o przygotowanie się na środę (czytanka str. 36)
Bardzo was proszę abyście ćwiczyli w domu tabliczkę mnożenia. Powodzenia!

W ramach rozgrzewki proszę was abyście posłuchali, potańczyli i pośpiewali 👀👀👀👀👀👀👀



Miłego dnia smerfy!

źródło:podręcznik MAC,youtube

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz