Mam nadzieję, że po weekendzie jesteście wypoczęci i gotowi na kolejny tydzień pracy. Dzisiaj na zajęciach będziemy ćwiczyć spostrzeganie i umiejętność uwagi. Będziemy odpowiadać na pytania dotyczące wyglądu innych osób i na ich podstawie będziemy starali się opisać daną postać.
Niektórzy z was opisali swoje koleżanki/ kolegów. Dziękuję serdecznie za zdjęcia. Prace przepiękne i wykonane fantastycznie. Raz jeszcze dziękuję.
W dniu dzisiejszym utrwalimy pisanie opisu, mnożenie i dzielenie. Bardzo proszę o przygotowanie się na środę (czytanka str. 36)
Bardzo was proszę abyście ćwiczyli w domu tabliczkę mnożenia. Powodzenia!
Miłego dnia smerfy!
źródło:podręcznik MAC,youtube
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz