piątek, 17 kwietnia 2020

PIĄTEK

17.04.2020r.

Dzień dobry
Cel: Opisujemy postaci
NaCoBeZU:
Oceniam zachowanie bohaterów opowiadania "Asy z naszej klasy".
Opisuję wybraną postać.
Wykonuję ćwiczenia ortograficzne.
Na ostatnich zajęciach poprosiłam Was abyście przeczytali opowiadanie "Asy z naszej klasy", które w waszych podręcznikach jest na str. 34. Niestety nie wszyscy przeczytali. Mam nadzieję, że to się zmieni.
Powiedzieliście, jak radzić sobie w sytuacji, gdy ktoś zachowuje się wobec was nieodpowiednio i do kogo zwrócić się o pomoc.
Przypomnieliśmy czym jest opis. Spróbujcie samodzielnie wykonać ćwicznia 2,3 str.65 w ćwiczeniach do jęz. polskiego.
W zeszycie pod Celem i NaCoBeZU zapiszcie informację "ZAPAMIĘTAJ!"str.65 - podręcznik.
Pamiętajcie aby uzupełnić kartę pracy nr3. (większość już otrzymałam - dziękuję)
Zrobić opis i rysunek swojego kolegi lub koleżanki w zeszycie do jęz. polskiego. (środa)
Utrwalaliśmy mnożenie i dzielenie :)





Pozdrawiam serdecznie
Wychowawczyni


























źródło:https://zajecia3.jimdofree.com/klasa-iii-b/edukacja-polonistyczna/opis/, podręcznikMAC

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz