21.04.2020
Dzień dobry dzieci!
Dziś wtorek, nie mamy lekcji on-line ale nie oznacza to, że mamy wolny dzień. Pracujemy tak jak do tej pory. Odpocznijcie od komputera dziś. Dziś bardzo was proszę abyście popracowali w ćwiczeniach liczę i piszę.
Zacznijmy od książki liczę: zadanie 1 str.56 Musimy uzupełnić kwadraty wg wzoru
CZYLI:
42+8=50 1+2=3 43+10=53
42+1=43 8+2=10 50+3=53
Zadanie bardzo proste! prawda?
Zadanie 2 str.56
Musimy uzupełnić i napisać działania tak, aby otrzymać wynik zapisany nad działaniami. W pierwszej pętli mamy liczbę 60 - jest to wynik działań.
Zadanie 3 wykonajcie samodzielnie. Jeśli będziecie mieli problem piszcie śmiało.
Teraz przejdziemy do książeczki piszę!
Proszę abyście wykonali zadanie 1 str.56. To zadanie utrwalające pisownię "h".
Pamiętajcie o przeczytaniu czytanki na jutro i odpoczywajcie!Jesteście bardzo dzielną klasą!!!! Jestem z was bardzo dumna!!!
Miłego dnia smerfy!



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz