wtorek, 21 kwietnia 2020

WTOREK


21.04.2020

Dzień dobry dzieci!

Dziś wtorek, nie mamy lekcji on-line ale nie oznacza to, że mamy wolny dzień. Pracujemy tak jak do tej pory. Odpocznijcie od komputera dziś. Dziś bardzo was proszę abyście popracowali  w ćwiczeniach liczę i piszę.

Zacznijmy od książki liczę: zadanie 1 str.56 Musimy uzupełnić kwadraty wg wzoru
CZYLI:
42+8=50           1+2=3             43+10=53
42+1=43           8+2=10           50+3=53





Zadanie bardzo proste! prawda?
Zadanie 2 str.56
Musimy uzupełnić i napisać działania tak, aby otrzymać wynik zapisany nad działaniami. W pierwszej pętli mamy liczbę 60 - jest to wynik działań.

Zadanie 3 wykonajcie samodzielnie. Jeśli będziecie mieli problem piszcie śmiało.

Teraz przejdziemy do książeczki piszę!
Proszę abyście wykonali zadanie 1 str.56. To zadanie utrwalające pisownię "h". 
Pamiętajcie o przeczytaniu czytanki na jutro i odpoczywajcie!

Jesteście bardzo dzielną klasą!!!! Jestem z was bardzo dumna!!!

Miłego dnia smerfy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz