czwartek, 2 kwietnia 2020

UWAGA UWAGA!!!






Dzisiaj 2 kwietnia ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU :) w ramach solidarności dwie dziewczynki z naszej klasy AGATKA I LENKA "zaświeciły się na niebiesko" i wykonały niebieskie prace :)

BRAWO DZIEWCZYNKI!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz