środa, 15 kwietnia 2020

ŚRODA


15.03.2020r

Dzień dobry!

Witajcie po przerwie świątecznej. Mam nadzieję, że jesteście wypoczęci i pełni sił na następne dni nauki. Jak minęły wam dni wolne od zajęć? 
Dostałam od was wiele prac, pięknych, czytelnych i kolorowych. Dziękuję serdecznie. Dziękuję za wasze życzenia, zdjęcia i przepiękne świąteczne prace. Dziękuję również waszym rodzicom za wyrozumiałość, cierpliwość i nieocenioną pomoc.

Dzisiaj na zajęciach przeczytacie opowiadanie Pesteczka. Wskażecie bohaterów i wydarzenia

w tym opowiadaniu. Będziecie rozmawiać o odwadze na co dzień. Wyjaśnicie wyrażenia

związane z odwagą. Zapiszecie imiona na literę H i podacie do nich zdrobnienia.

Będziecie również doskonalić umiejętność dodawania liczb dwucyfrowych.
Dziękuję serdecznie za dzisiejsze spotkanie i do zobaczenia :)



źródło:podręczniki MAC

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz