15.03.2020r
Dzień dobry!
Witajcie po przerwie świątecznej. Mam nadzieję, że jesteście wypoczęci i pełni sił na następne dni nauki. Jak minęły wam dni wolne od zajęć?
Dostałam od was wiele prac, pięknych, czytelnych i kolorowych. Dziękuję serdecznie. Dziękuję za wasze życzenia, zdjęcia i przepiękne świąteczne prace. Dziękuję również waszym rodzicom za wyrozumiałość, cierpliwość i nieocenioną pomoc.
Dzisiaj na zajęciach przeczytacie
opowiadanie Pesteczka. Wskażecie bohaterów i wydarzenia
w tym opowiadaniu. Będziecie
rozmawiać o odwadze na co dzień. Wyjaśnicie wyrażenia
związane z odwagą. Zapiszecie
imiona na literę H i podacie do nich zdrobnienia.
Będziecie również doskonalić umiejętność dodawania liczb dwucyfrowych.
źródło:podręczniki MAC
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz