Nasza klasa 2 A jest najlepsza. W takim świetnym gronie są pomocne dłonie i przyjacielskie gesty. Powiem więcej – wyjątkowa, niech się każda inna schowa!!!
2A jest wyjątkowa.
czwartek, 2 kwietnia 2020
ZESZYTY LITERACKIE :))))
Serdecznie dziękuję dzieciom, od których dostałam zdjęcia zeszytów. Widzę jak systematycznie i wspaniale pracujecie. Jestem z Was bardzo dumna. TAK TRZYMAĆ!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz