czwartek, 2 kwietnia 2020

ZESZYTY LITERACKIE :))))

Serdecznie dziękuję dzieciom, od których dostałam zdjęcia zeszytów. Widzę jak systematycznie i wspaniale pracujecie. Jestem z Was bardzo dumna. TAK TRZYMAĆ!!!

BRAWO!














Brak komentarzy:

Prześlij komentarz