Nasza klasa 2 A jest najlepsza. W takim świetnym gronie są pomocne dłonie i przyjacielskie gesty. Powiem więcej – wyjątkowa, niech się każda inna schowa!!!
2A jest wyjątkowa.
środa, 29 kwietnia 2020
MALOWANIE NA MLEKU
Brawo !!! Jestem z Was bardzo dumna. Cieszę się, że korzystacie z pomysłów, że doświadczacie i sprawia Wam to dużooo radości!!! Jesteście najlepsi!!!
Chciałem zrobic ale niestety nie miałem barwnikow w domu.Wojtek
OdpowiedzUsuń