Witam Was serdecznie po weekendzie. Jesteście wypoczęci? Radośni?
Celem dzisiejszej lekcji jest odpowiedź na pytanie : Czy wszyscy muszą być tacy sami? Zwróciliśmy uwagę na to jak potrafimy doceniać inność drugiego człowieka. Czy rozumiemy znaczenie dosłowne i przenośne symbolów w literaturze dziecięcej. Wskazywaliśmy rymujące się wyrazy.
Dzisiaj na zajęciach przeczytaliśmy wiersz pt. „Czterolistna koniczyna” str. 39. Rozmawialiśmy o tym, czym różnicie się między sobą, a w czym jesteście do siebie podobni. Utrwalaliśmy na matematyce dodawanie , odejmowanie, mnożenie i dzielenie.
Pamiętajcie, że do wykonania macie w ćwiczeniach matematycznych zadania na str. 48/49. Życzę Wam miłego dnia i proszę abyście chwilę poćwiczyli.
Pozdrawiam Was serdecznie
Wychowawczyni!
Źródło:youtube, podręczniki MAC
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz