środa, 29 kwietnia 2020

MALOWANIE NA MLEKU

Brawo !!! Jestem z Was bardzo dumna. Cieszę się, że korzystacie z pomysłów, że doświadczacie i sprawia Wam to dużooo radości!!! Jesteście najlepsi!!!





1 komentarz:

  1. Chciałem zrobic ale niestety nie miałem barwnikow w domu.Wojtek

    OdpowiedzUsuń